Content

בריכות שחיה עושים עם שירת האביב – החברה המובילה בישראל לבריכות שחיה.

“שירת האביב” הינה החברה המובילה בארץ לבנייה ומתן פתרונות לבריכות שחייה.

בעבר בית עם בריכה היה היה נחשב כחלום שרק מעטים מאוד הצליחו להגשים, אך כיום אנו ב”שירת האביב ” מביאים מגוון של בריכות שחייה אשר יכולת להתאים לציבור יותר רחב עם המקצועיות והגימור הגבוהים ביותר.

בריכת פיברגלס:

בריכת פיברגלס הינה בריכה יצוקה הניתנת לקיבוע בקרקע או לחילופין, ניתן להניחה על פני הקרקע. הצבה בתוך האדמה מצריכה חפירה המתאימה בצורה מדויקת לצורת בריכת הפיברגלס.
יש הטוענים שחפירה כזו אינה פשוטה, אך בסופו של דבר זה עניין של מיומנות ומכשור של המתקינים. העובדה כי ניתן להציב את הבריכה על פני הקרקע מאפשרת משחקים רבים עם בריכה זו וכך היא מתאימה למגוון צרכים. שני סוגי ההתקנה מאפשרים גמישות רבה בעבודה עם הבריכות הללו. בריכות יצוקות בכלל ובריכת פיברגלס בפרט אינן מצריכות זמני התקנה ארוכים וניתן להתחיל להשתמש בבריכה בתוך כמה ימים מרגע הרכבתה.

בריכות אלו מגיעות מוכנות וכל שניתן הוא להרכיב אותן בצורה המהירה והיעילה ביותר. יתרון נוסף הוא שניתן להזמין את הבריכות הללו בצורות שונות, והן יוכנו בהתאם לצורה הרצויה לנו.

בריכת פוליפרופילן:

בתחום שלנו מי שלא יוצר טכנולוגיה חדשה – “דורך במקום” אז ייצרנו עבורכם את בריכת חלומתיכם.

בריכה זו הינה בריכה יצוקה מחומר פוליפרופילן ובעקבות כך מאפשרת לנו לייצר בריכות בכל גודל מידה וצורה כולל תעלות גלישה לעומת הגדלים הקבועים שבשבלונות של בריכות הפיברגלס.

בריכה זו מגיעה עם תוסף מיוחד להגנה מקרינת UV ובכך צבעו וחוזקו נשמרים לאורך זמן.
בריכות אלו ניתנות אף הן לקיבוע בקרקע או לחילופין ניתן להניחה על פני הקרקע, וזמן ייצור והתקנת הבריכות הינו כ-30 ימי עבודה ואתם כבר שוחים.

לאור העובדה כי חומר זה מסיבי ועמיד מאוד הינו מקנה לנו אפשרויות רבות בתחום המכשור לבריכה.

בריכה מתועשת:

בריכות מתועשות הינן בריכות שחייה הנבנות בשיטה ובטכנולוגיה מתקדמת המוזילה את עלויות הבנייה והאחזקה של הבריכה. שלד הבריכה נבנה בשטח ע”י הרכבת פאנלים העשויים מחומר טרמופלאסט עמיד במיוחד לתזוזות הקרקע וניתן להרכבה בכל צורה וגודל הנדרש.
את הפאנלים חברתנו מייבאת מהחברה המובילה בתחום LATHAM ובכך אנו שומרים על ייחודיות וברמת האיכות הגבוהה ביותר בשוק.

את שלד הבריכה אנו מצפים ביריעה מיוחדת העשויה PVC מיוחד ועמיד לבריכות שחייה ומגיעה במבחר דגמים והדפסים.
בשל השילוב בין החומרים אנו מקבלים בריכה איכותית ,עמידה לשנים רבות, זמן הרכבה קצר ועלות נמוכה בהרבה מבריכת בטון.

בריכת בטון:

בריכת שחייה מבטון נחשבת לבריכה “לכל החיים” , הבריכה העמידה ביותר ובעלת אפשרויות הגימור המגוונות ביותר .
בריכה זו מתוכננת ע”י אדריכל ודורשת אישורים ייחודיים מהרשויות, לפי מצב התכנון והדרישות יש לבצע חפירה ובבריכות מסוימות אף נדרש חפירת קלונסאות .

גוף הבריכה כשמו כן הוא עשוי מבטון כולו ומעליו מבצעים חיפויים (טייח מיישר, איטום ,ריצוף ורובה) כמובן שמחויב להתאים לבריכות שחייה ולעמוד בתקנים.

“שירת האביב” בעלת נסיון רב שנים בבנית בריכות בטון ולנו צוות מיומן ובעל כל ההכשרות הנדרשות תוך התעדכנות שוטפת בעיצובים ובמכשור המתקדם ביותר ואף מבצעת עבודות רבות במגזר הציבורי (מלונות, קיבוצים, מרכזי ספורט ועוד…) והפרטי בכל רחבי הארץ .

לבריכת בטון קיימת בשתי אופציות עיקריות לסינון : מערכת סקימרים ומערכת גלישת המים.

את ריצוף הבריכה והפיתוח ניתן לבחור בין סוגי קרמיקות ,פסיפסים וקופינגים המיובאים ע”י “שירת האביב” מהחברות המובילות בעולם ובאיכות הגבוהה ביותר המתאימים במיוחד עבור בריכות שחייה.

כל המוצרים מוצגים באולם התצוגה החדש בחברתנו וניתן להתרשם ממגוון רחב של ריצופים.

 

  • בריכת פיברגלס
  • בריכה - סקימרים
  • תעלות גלישה
  • בריכה מתועשת